КОНКУРСИ ЗА ЧАСОПИСЕ, ЛИТЕРАРНЕ И ЛИНГВИСТИЧКЕ СЕКЦИЈЕ, ДРУГИ ПИСМЕНИ ЗАДАТАК И МЕТОДИКУ НАСТАВЕ

Теме за други школски писмени задатак за Такмичење ученика из књижевности (најбољи писмени задатак), биће објављене на сајту крајем октобра.

Када је у питању Такмичење литерарних секција основних и средњих школа, Такмичење лингвистичких секција основних и средњих школа, Такмичење за најбоље основношколске и средњошколске листове и часописе, Такмичење из методике наставе српског језика и књижевности наставника основних и средњих школа – заинтересовани наставници најуспешније радове својих ученика и своје (такмичење из методике) могу послати до 15. новембра 2022. године (у папирном облику, часописи у два примерка) на адресу Друштва:

Филолошки факултет
Друштво за српски језик и књижевност Србије
(за такмичење /навести такмичење/)
Студентски трг 3
11000 Београд