Анкета за професоре српског језика и књижевности

Драге колеге, Друштво за српски језик и књижевност Србије одлучило је да спроведе анкету међу професорима српског језика и књижевности. Циљ анкете је да добијемо бољу слику о томе шта професори српског мисле о неким од важних питања за сопствени професионални живот, као и о стању у школама у Србији уопште.

Ова анкета ће бити једна од полазних основа за активности Друштва којима ћемо покушати да се изборимо за бољи статус професора српског језика и књижевности, нашег предмета, али и просветних радника у целини. На овај начин желимо да наставимо борбу коју смо започели иницијативама за добијање натпредметног статуса и заустављање урушавања образовног система.

Анкета је намењена искључиво професорима српског језика и књижевности који раде у основним и средњим школама у Србији!

Попуњавање анкете је завршено. Хвала Вам на интересовању!