САТНИЦА ТАКМИЧЕЊА ОСНОВАЦА ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ И ДРЖАВНОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ РАЧУНАРСТВА – ОШ

Окружно такмичење из српског језика и језичке културе ученика основних школа заказано за 1. 4. 2023. одржаће се за све ученике који учествују на Државном такмичењу из рачунарства (рачунајући и ученике из Београда) у Спортској гимназији са почетком у 10 часова. Неопходно је да ученици у школу дођу најкасније до 9,30 у пратњи једне одрасле особе. Са собом понети књижицу са фотографијом или пасош. Напомињемо да у школу може ући само једна одрасла особа како би пријавила ученика, с обзиром на то да истог дана, а већ у 9 часова почиње такмичење средњошколаца, те желимо избећи гужву и галаму.

За све информације обратите се колеги Стефану Тодоровићу на имејл-адресу dsjks.bg.os@gmail.com

Хвала на разумевању!

Подружница Београд