Награде најбољим наставницима

Поштовани наставници,

С намером да наградимо најбоље наставнике на 60. Републичком зимском семинару који улажу велике напоре и залажу се у припремању ученика за Републичко такмичење из књижевности „Књижевна олимпијада” и Републичко такмичење из српског језика и језичке културе од школске 2012/13. до 2017/18. године (шест година такмичења), молимо вас да у прилогу погледате табеле (посебно основна школа, посебно средња школа) и све уочене неправилности и пошаљете на електронску адресу Марије Запутил, техничког секретара Друштва: marija.zaputil@gmail.com.

Напомена: Молимо да се јаве наставници до 20. јануара 2019. године који су уочили неправилности (нпр: нису на списку, погрешно име и презиме, имају већи број награда него што је анализирано…), и то:

1. Наставници основних школа који имају 3 и више награда
  2. Наставници средњих школа који имају 5 и више награда

После утврђивања података Друштво за српски језик и књижевност одлучиће који наставници су најбољи међу најбољима и њима ће бити додељена признања.

Срдачно,
Марија Запутил, технички секретар Друштва за српски језик и књижевност Србије