ПРАГ ПРОЛАЗНОСТИ И СПИСАК ПЛАСИРАНИХ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА 2024. (АЖУРИРАНО 8/4/24)

Након ревизије пристиглих тестова, комисија је утврдила листу такмичара за такмичење у Сремским Карловцима 20. априла 2024. по окрузима. Праг пролазности за ученике седмог разреда је спуштен на 16 бодова, а за ученике осмог разреда праг пролазности је 18 бодова.

Код ученика којима је промењен број бодова са окружног такмичења, бодови су означени жутом бојом. Ученици из округа који нису послали тестове или су послали недешифроване тестове нису на списку. За све корекције, словне грешке у именима и слично, пишите на имејл: rezultati.okruzno.dsjk@gmail.com

Распоред по учионицама биће објављен уочи такмичења. Честитамо свим пласираним ученицима.

Списак такмичара за средњу школу биће објављен у току следеће недеље.