Поводом поклапања Окружног такмичења из српског језика и језичке културе и Државног првенства истраживачких радова основаца

Окружно такмичење из српског језика и језичке културе одржава се 06. априла 2024. у 09.00 сати истог дана када је и Државно првенство истраживачких радова основаца у Бору (у 11.00 сати). Ученици који су се пласирали на оба такмичења моћи ће Окружно такмичење из српског језика и језичке културе да раде у Бору (ОШ „3. октобарˮ; у истој школи су оба такмичења). Молимо предметне наставнике да обавезно пријаве своје ученике и доставе следеће податке:

1. Име и презиме ученика
  2. Разред
  3. Назив школе
  4. Место
  5. Предметни наставник
  6. Предмет из којег ученик ради рад на Државном првенству

(Дакле, односи се на оне ученике из других округа који ће Окружно из српског језика и језичке културе радити у Бору).

Податке доставити до 25. марта на електронску адресу техничког секретара Друштва Марије Запутил: marija.zaputil@gmail.com