ПРОЈЕКАТ – ПРИЗНАЊА НАЈБОЉИМ НАСТАВНИЦИМА (АЖУРИРАНО)

30 ГОДИНА ТАКМИЧЕЊА ИЗ КЊИЖЕВНОСТИ

(1990/91 – 2019/20)

Поштовани наставници,

Школске године 2019/20. навршило се 30 година Такмичења из књижевности за најуспешније писмене задатке ученика средњих школа. Прво проглашење овог такмичења било је на Републичком зимском семинару 1991. године.

Ове школске године, на 63. Републичком зимском семинару, желимо да уручимо признања наставницима који су за ових 30 година били најуспешнији у раду са својим ученицима и који су су улагали велике напоре и залагали се у припремању ученика за ово такмичење.

Молимо Вас да у у прилогу погледате табелу, те да све уочене неправилности (уколико их има) пошаљете на електронску адресу Марије Запутил, техничког секретара Друштва: marija.zaputil@gmail.com.

Напомена: Молимо да се јаве наставници до 10. децембра 2021. године који су уочили неправилности (нпр: нису на списку, погрешно име и презиме, имају већи број награда него што је анализирано…).

После утврђивања података Друштво за српски језик и књижевност одлучиће којим наставницима ће бити додељена признања.

Срдачно,
Марија Запутил,