ПРОГРАМ РЕПУБЛИЧКОГ ТАКМИЧЕЊА КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

23. мај 2021. године

9:00 Долазак учесника

(Напомена: Професори који су одређени за рад у комисијама за дежурство / прегледање / ревизију / дешифровање, пријављују се у 9 часова у САЛИ 11 где ће добити упутства о раду.)

9:15–9:45 Улазак ученика у учионице (према списковима објављеним на сајту Друштва).
У ХОЛУ ФИЛОЛОШКОГ ФАКУЛТЕТА биће дежурна лица која ће спроводити ученике по учионицама.

10:00–11:30 Израда теста (Напомена: У свакој учионици дежура бар по два наставника.)

11:30–12:00 Дежурни предају тестове и цедуље са шифрама у канцеларији Друштва.

Ужина за ученике и дежурне професоре биће испред сваке слушаонице.

Од 12:00–16.00 Комисије прегледају тестове, припремају дипломе и награде за награђене ученике и наставнике.

17:00 Резултати ће бити објављени на сајту Друштва, а додела диплома и награда такмичарима и наставницима који су освојили 1, 2. и 3. место у Ректорату Универзитета у Београду

НАПОМЕНА:
У случају кише, проглашење победника биће у Сали хероја.