30 ГОДИНА ТАКМИЧЕЊА ЛИНГВИСТИЧКИХ СЕКЦИЈА (АЖУРИРАНО)

Ове године навршило се 30 година Такмичења лингвистичких секција. Прво проглашење било је 1991. године за рад у претходној школској години. На 61. Републичком зимском семинару (фебруар 2020. године) додељене су награде за 30. Републичко такмичење. Ове године желели смо да анализирамо рад у претходних 30 година и да на 62. Републичком зимском семинару наградимо најбоље наставнике који су улагали велике напоре и залагали се у припремању ученика за ово такмичење.

Молимо Вас да у у прилогу погледате табелу, те да све уочене неправилности (уколико их има) пошаљете на електронску адресу Марије Запутил, техничког секретара Друштва: marija.zaputil@gmail.com.

Напомена: Молимо да се јаве наставници до 15. децембра 2020. године који су уочили неправилности (нпр: нису на списку, погрешно име и презиме, имају већи број награда него што је анализирано…).

После утврђивања података Друштво за српски језик и књижевност одлучиће којим наставницима ће бити додељена признања.