Коначни спискови за Републичко такмичење из српског језика и језичке културе у Тршићу 2018.

Ажуриране спискове такмичара Републичког такмичења из српског језика и језичке културе за ученике средњих школа можете пронаћи овде (.xlsx), као и распоред по учионицама (.docx). Преузмите и списак дежурних наставника (.docx) и списак комисија (.docx).

Ажуриране спискове такмичара Републичког такмичења из српског језика и језичке културе за ученике основних школа можете пронаћи овде (.xlsx), као и распоред по учионицама (.docx). Преузмите и списак дежурних наставника (.docx) и списак комисија (.docx).

Молимо вас да нам јавите имејлом уколико пронађете неку грешку у именима ученика и њихових професора, како бисмо имали потпун и тачан списак.