Измена у сатници за Републичко такмичење Књижевна олимпијада за ученике основних школа у Београду

Обавештавамо вас да је сатница Републичког такмичења Књижевна олимпијада за ученике основних школа које ће се одржати у Београду,  у недељу, 15. маја 2016. незнатно измењена, како бисмо олакшали пријављивање такмичара и избегли непотребне гужве.

ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА (САТНИЦА)

БЕОГРАД

до 9.15                    Долазак такмичара испред слушаоница у којима ће да полажу тест на Филолошком факултету Универзитета у Београду (Студентски трг 3).

9.15 – 9.45              Улазак ученика у учионице и евиденција присуства.

10.00 – 11.30           Попуњавање теста

11.30 – 12.30           Ужина за ученике и чланове комисија

Напомена: Молимо наставнике који су пратиоци ученика – учесника такмичења да самостално осмисле активности својих ученика у интервалу од завршетка израде теста до проглашења победника такмичења јер организатори не могу бити одговорни за боравак учесника у овом периоду.

од 12.30 часова      Комисије прегледају тестове, припремају Билтен, дипломе и

награде за награђене ученике и наставнике

17.00                         Саопштавање резултата Четвртог републичког такмичења из књижевности Књижевна олимпијада, доделе диплома  и награда такмичарима и наставницима који су освојили 1, 2. и 3. место.