Обавештење о померању датума и сатнице Општинског такмичења из српског језика и језичке културе

Обавештавамо вас је дошло до померања датума и сатнице Општинског такмичења из српског језика и језичке културе и за основне и за средње школе. Због бројних молби од стране родитеља и колега упутили смо Министарству просвете, науке и технолошког развоја Захтев за одобрење померања датума Такмичења из српског језика и језичке културе за основну школу и Захтев за одобрење померања датума Такмичења из српског језика и језичке културе за средњу школу, које је Министарство одобрило.

Општинско такмичење из српског језика и језичке културе за основне школе је померено са суботе, 19. марта, на недељу, 20. марта 2016. у 10.00 часова.

Општинско такмичење из српског језика и језичке културе за средње школе је померено са суботе, 26. марта, на суботу, 19. марта 2016. у 14.00 часова јер је у 10.00 такмичење из страних језика.

Добили смо сагласност на ове захтеве и Календар такмичења је промењен.

Допис у коме смо се обратили Министарству можете видети овде.

Сагласност Министарства можете видети овде.