Признања наставницима

С намером да наградимо најбоље наставнике на 60. Републичком зимском семинару који улажу велике напоре и залажу се у припремању ученика за Републичко такмичење из књижевности „Књижевна олимпијада” и Републичко такмичење из српског језика и језичке културе од школске 2012/13. до 2017/18. године (шест година такмичења), а после утврђивања података, Друштво за српски језик и књижевност Србије одлучило је да додели признања наставницима основних школа који имају 3 и више награда, а наставницима средњих школа који имају 5 и више награда (укупно 104 наставника од 1144).

Додела признања  наставницима одржаће се у петак, 1. фебруара 2019. године у Сали хероја на Филолошком факултету Универзитета у Београду од 12.15 до 13.00 часова, у оквиру 60. Републичког зимског семинара.

Срдачно,
Марија Запутил,