58. РЕПУБЛИЧКИ ЗИМСКИ СЕМИНАР ЗА НАСТАВНИКЕ И ПРОФЕСОРЕ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ

Семинар ће се одржати 9, 10. и 11. фебруара 2017. године на Филолошком факултету у Београду.

Котизација за Семинар је 4.500,00 динара и мора се уплатити до 8. фебруара 2017. године на рачун Друштва: 205-23421-53. На дан почетка семинара је неопходно са собом понети доказ о уплати (примерак уплатнице или извод са рачуна).

Сваки учесник је дужан да учешће на Семинару пријави Друштву због евиденције и припреме котизацијског пакета и благовремене израде уверења о похађаном Семинару. Пријављивање се врши попуњавањем обрасца који је на сајту Друштва.

Наставници се могу пријављивати до 7. фебруара 2017. године.

Организатори Семинара су, поред Друштва за српски језик и књижевност Србије, традиционално и Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије и Филолошки факултет у Београду.

Семинар ће радити пре подне у Пленуму (САЛА ХЕРОЈА), а после подне у секцијама (радионицама). Биће уприличени и адекватни културни садржаји. Наставници ће бити упознати са свим облицима такмичења у школској 2016/17. и свим планираним активностима Друштва за 2017. годину. Биће организован Округли сто о актуелним питањима школства и образовања.

Почетак рада Семинара (свечано отварање) је 9. фебруара 2017. године у 10.00 сати.