Резултати са окружног нивоа такмичења Књижевна олимпијада

Поштоване колеге,
Најлепше вас молимо да нам што пре доставите резултате са окружног нивоа такмичења Kњижевна олимпијада (ко то још није учинио), тако да се они представљају здружено по окрузима, пошто је постала пракса да резултате прослеђују школе-домаћини, без обједињеног сагледавања резултата на нивоу подружница.

Да бисмо могли да изађемо у сусрет непрекидним позивима и сугестијама да се праг за републички ниво спусти, морамо прво имати увид у то како су тестове урадили ђаци из целе Србије. Такође, молимо вас да нам што пре доставите тестове ученика са целог терена, од 15 до 20 поена, да бисмо могли да извршимо ревизију.

Kако је сад у суботу окружно такмичење из језика за основне школе, а наредне за средње, надамо се да ћемо, захваљујући вашој брзој реакцији, моћи да се синхронизујемо и обавимо током априла све припреме за оба републичка такмичења у мају.

Срдачно,
Зона Мркаљ.